Deň otvorených dverí 2016

Osemnásty február 2016 bude patriť na Univerzite Konštantína Filozofa v Nitre Dňu otvorených dverí. Uchádzači o štúdium a verejnosť budú mať príležitosť voľne a nezáväzne si prezrieť priestory univerzity, ako aj možnosť oboznámiť sa s jej štruktúrou a aktivitami.

Na všetkých piatich fakultách (Fakulta prírodných vied, Fakulta sociálnych vied a zdravotníctva, Fakulta stredoeurópskych štúdií, Filozofická fakulta a Pedagogická fakulta) sa záujemcovia o štúdium môžu oboznámiť so systémom výučby a pozrieť si výučbové, výskumné, technologické a knižničné priestory fakúlt spojené s odborným výkladom. Okrem informácií o študijných programoch a podmienkach prijímacieho konania a dôležitých termínoch, sa dozvedia, aké sú možnosti semestrálneho študijného pobytu v zahraničí, o spolupráci katedier s domácimi a zahraničnými inštitúciami či o uplatnení absolventov jednotlivých študijných programov realizovaných univerzitou.

Deň otvorených dverí bude prebiehať vo všetkých objektoch univerzity. Všetky potrebné informácie budú zverejnené na www.ukf.sk.

Na katedre fyziky sme si pre Vás pripravili:

• informácie o možnosti štúdia na katedre fyziky
    • fyzika - fyzika materiálov
    • fyzika - počítačové modelovanie
    • učiteľstvo fyziky v kombinácii
  • prehliadka laboratórií spojená s praktickými ukážkami
    • fyzikálne laboratóriá
    • didaktické laboratórium
    • termofyzikálne laboratórium
  • a ďalšie ukážky
    • 3D projekcia v rámci počítačového modelovania
    • meranie teplotnej mapy pomocou termokamery